4 методи налаштування через РРоЕ роутера TP-LINK TL-WR740N

Рейтинг
Оценка: 4Голосов: 1Комментарии: 1

Ця стаття написана для людей, які хочуть власноруч налаштувати роутер. Як показує практика, в більшості не виходить зробити це самотужки. Ми постараємось допомогти Вам в цьому.

Розглянемо можливості налаштування параметрів на прикладі роутера TP-LINK TL-WR740N. Гадаю варто розглянути найбільш розповсюджені варіанти підключення даного роутера до мережі Інтернет через протокол РРРоЕ (де абоненту видається унікальний логін та пароль).

1. В першому варіанті ми налаштуємо роутер за допомогою персонального комп’ютера (ПК). Скористаємось поставленим в комплекті з роутером компакт-диском для налаштування. В першому меню програми налаштування вибираємо потрібну нам модель – TL-WR740N.

Мал.1. Роутер TP-LINK TL-WR740N

Мал.1. Роутер TP-LINK TL-WR740N.

 

Виконуємо дані нам вказівки в інструкції, якщо ми все зробили правильно, то побачимо таке повідомлення :

Мал.2. Налаштування роутера

Мал.2. Налаштування роутера.

 

В наступному меню вибираємо варіант РРРоЕ. Далі нас просять вказати видані нам провайдером логін (Имя пользователя) та пароль два рази. Ввівши дані переходимо до наступного вікна де вказуємо ім’я (тільки латинськими буквами) для нашого безпровідного WI-FI з’єднання і, як завжди, натискаємо нашу любиму кнопку «Дальше». Перед нами діалог вибору варіантів захисту. Пропоную розглянути тільки два з них «Защита отсутсвует» і «Самый високий уровень защиты». Варіант «Защита отсутсвует» означає, що будь-хто зможе приєднатись до Вашої мережі в радіусі дії роутера і використовувати Вами оплачений Інтернет. Такий варіант здебільшого використовують люди, які живуть в приватних будинках та далеко від сусідів J, або альтруїсти. Залишається нам варіант «Самый високий уровень защиты», вибравши даний варіант ми бачимо внизу вікна графу для введення видуманого Вами пароля. Пропоную використовувати цифрові комбінації (від 8 до 63 символів). Такі комбінації дещо важче запам’ятати, але легше потім вводити з пленшета, чи смартфона. Нас не буде мучити змінена розкладка клавіатури, чи варіанти великих та малих букв. Для людей з легкою формою параної існують обмеження в 63 символи і їхня фантазія. «Дальше» . Ось і підсумки нашої роботи – налаштований роутер.

2. Бувають випадки коли скористатись компакт-диском не має можливості, як наприклад: диска не має, не працює DVD/CD-ROM, або його взагалі не має. Підключаємо всі кабеля, як в попередньому варіанті, далі на нашому ПК відкриваємо любимий браузер і в полі введення адресу пишемо:  tplinklogin.net (Радимо пробувати в різних браузер), якщо все зроблено правильно то побачимо де потрібно ввести логін та пароль для входу в веб-інтерфейс роутера TP-LINK TL-WR740N. В полі «Имя пользователя» вводимо admin, а в полі «Пароль» вводимо також admin :) . Це стандартні логін та пароль для даної моделі роутера, якщо дана комбінація не підходить, то цей роутер вже хтось налаштовував (в такому випадку треба натиснути на кнопку Reset та почекати декілька секунд). Будемо вважати що ми все зробили правильно і «зайшли» в інтерфейс роутера, який виглядає ось так:

Мал.3. Швидке налаштування

Мал.3. Швидке налаштування.

 

У відзначеному червоним меню ми можемо настроїти роутер аналогічно програмі настройки з компакт диска. Тому розглядати даний варіант немає особливого змісту.

3. В цьому варіанті налаштування ми пропонуємо «вручну» налаштувати наш девайс. Отже, заходимо для початку в меню «Сеть» і підменю «WAN».

Мал.4. Меню «Сеть» і підменю «WAN»

Мал.4. Заходимо в меню «Сеть» і підменю «WAN».

 

В полі «тип WAN соединения» змінюємо даний тип з’єднання на «РРРоЕ/ Россия РРРоЕ» де вводимо наш логін та пароль (який нам люб’язно надав наш провайдер).

Мал.5. Вводимо наш логін та пароль

Мал.5. Вводимо наш логін та пароль.

 

Міняти решту налаштувань не рекомендуємо, тому натискаємо кнопку «Сохранить» і переходимо в наступний пункт нашої екскурсії по китайському диву техніки TP-LINK TL-WR740N. А пункт цей буде «Беспроводной режим» і його підпункт «Настройка беспроводного режима». Тут можна змінити назву нашої WI-FI зони, або ж взагалі відключити її знявши галочку з «Включить беспроводное вещание роутера». Більше нічого цікавого для нас тут не має, тому перейдемо в підпункт «Защита беспроводного режима» де бажано активувати цю саму «защиту» від сусідів-халявщиків.

Мал.6. Активуэм «защиту» від сусідів-халявщиків.

Мал.6. Активуєм захист від сусідів-халявщиків.

 

В даному полі ми можемо ввести пароль за власним бажанням для хорошого трафіка і спокійного сну.

Залишився останній штрих – замінити стандартний пароль (admin) на вхід до налаштувань роутера, він обов’язковий у випадку, якщо не ставити пароль на WI-FI. Для цього потрібно зайти як зроблено на картинці

Мал.7. Заміна стандартного пароля (admin) на вхід до налаштувань роутера

Мал.7. Заміна стандартного пароля (admin) на вхід до налаштувань роутера.

 

4. Уявимо, що у нас в руках є тільки планшет або смартфон, підключитись кабелем ми в такому випадку не зможемо, а налаштувати нам його все-таки потрібно. Така дрібничка як відсутність можливості кабельного підключення для нас не критична і використовувати «Помощь зала» чи «Дзвонок другу» непотрібно, а потрібно нам зробити наступне: Потрібно включити Wi-Fi на нашому уявному планшеті і пошукати доступні мережі. Нас цікавить мережа з назвою подібною на таку TP-LINK_63EC84, вона повинна бути не захищена паролем, тому сміло приєднуємось до неї, Інтернет нам ще недоступний але до роутера ми вже можемо достукатись. Далі робимо все як в другому, або третьому варіанті.

Ось ми і закінчили перегляд основних варіантів налаштування роутера для протоколу РРРоЕ. Вимушений зазначити, що у роутері TP-LINK TL-WR740N є ще бааагато цікавих налаштувань, але якщо їх всіх тут написати то стаття перетвориться на снодійне.

Вас может заинтересовать

 
386 грн 14.50 у.е.
Купить

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе Vitaliy