10 поповнень в асортименті оптичного кабелю UTEX

Представляємо вам цілий ряд новинок в асортименті оптичного кабелю від UTEX. Кожен із запропонованих товарів має свої особливі унікальні властивості, які стануть у нагоді для вирішення найскладніших завдань з прокладки оптичних ліній.

  1. ОКП(с1,0)Т-НГ-Х — оптичний кабель ADSS, підвісний, самонесучий (зусилля на розтяг — 1.0kN), центральна трубка, не горючий компаунд LSZH, для місцевих мереж і абонентського доступу.
  2. ОКУ(с1,8)ГТ-Х — оптичний кабель ADSS, універсальний, самонесучий (короткострокове зусилля на розтяг — 1.8kN), гнучкий, має захист від гризунів, центральна трубка, скловолокна, для місцевих мереж і абонентського доступу.
  3. ОКУ(с1,8)ГТ-Х НГ — оптичний кабель ADSS, універсальний, самонесучий (короткострокове зусилля на розтяг — 1.8kN), гнучкий, має захист від гризунів, LSZH центральна трубка, скловолокна, для місцевих мереж і абонентського доступу.
  4. ОКП(с2,5)ПТ-Х — оптичний кабель ADSS, підвісний, самонесучий (зусилля на розтяг — 2.5kN), плоский, центральна трубка, для місцевих мереж і абонентського доступу.
  5. ОКП8(2,7)Т-Х — оптичний кабель, підвісний (на опорах ЛЕП, між будівлями), «вісімка-подібний» (розтягуючи зусилля 2.7kN) , трубчастий (Х волокон) для зональних і місцевих мереж.
  6. ОКЗ(б1,5)М-XY (X*Y) — оптичний кабель підземної прокладки, броньований, модульний (Х модулів по Y волокон), (1.5kN) для зональних і місцевих мереж, для прокладки в каналах і ґрунтах всіх типів, при небезпеці ураження гризунами.
  7. ОКЗ(б2,7)М-XY (X*Y) — Оптичний кабель підземної прокладки, броньований, модульний (Х модулів по Y волокон), (2.7kN) для зональних і місцевих мереж, для прокладки в каналах і ґрунтах всіх типів, при небезпеці ураження гризунами.
  8. ОКЗМм-XY (X*Y) — оптичний кабель підземної прокладки, мікро-модульний (Х модулів по Y волокон) для задувки у труби.
  9. ОКУ(с1,5)МГ-XY (X*Y) — оптичний кабель ADSS, універсальної прокладки, неброньований, модульний (Х модулів по Y волокон), (1.5kN) для зональних і місцевих мереж, прокладка по лініям ЛЭП, а також у каналах і легких грунтах.
  10. ОКУ(с2)МГ-XY/4ДП — оптичний кабель універсальної прокладки, неброньований, модульний (Х модулів по Y волокон), з жилами дистанційного живлення (4х1.2), для зональних і місцевих мереж, прокладка по лініям ЛЭП, а також у каналах і легких грунтах (2.0kN).

До речі, компанія ASP24 є офіційним партнером та дилером компанії ЮТЕКС УКРАЇНА, тому купувати оптику по хорошій ціні і з гарантією потрібно саме у нас.

З усіх питань щодо вибору та придбання кабелю звертайтесь до наших досвідчених продавців-консультантів.

Компанія ASP24 є офіційним партнером UTEX Україна

.

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24