Ajax Hub 2 та MotionCam – охоронне обладнання нового покоління

Нещодавно компанія Ajax презентувала охоронне обладнання нового покоління – інтелектуальну централь Ajax Hub 2 та датчики руху MotionCam. Виробник позиціонує нове обладнання як більш надійне, потужне і, одночасно, більш комфортне у використанні.

Інтелектуальна централь  Ajax Hub-2

Мал.1. Бездротова централь Ajax Hub 2

.

Як і перше покоління хабів, Hub 2 захищає від злодіїв, пожежі та повені. Але, на відміну від своїх попередників, надсилає не тільки тривожні повідомлення (push, SMS, телефонний дзвінок), а ще й анімовані серії фотографій з датчиків руху MotionCam.

MotionCam

Мал.2. Датчик руху MotionCam

.

Як працює фотофіксація?

Датчик фіксує рух, робить серію фотографій, передає їх з даними про тривогу на Ajax Hub 2. Ці фото із зафіксованими подіями можна відразу переглянути в додатку з управління системою безпеки.

Система швидко реагує на загрози в режимі реального часу і дозволяє власнику за фотографіями побачити та оцінити те, що відбувається на об‘єкті. Датчики руху реагують не лише на реальні загрози, а й на побутові помилки. Але з Hub 2 вам не доведеться більше хвилюватися, що хтось із ваших рідних забуде вимкнути сигналізацію після приходу додому, і вам потрібно буде оплачувати хибні виїзди групи реагування. Отримавши тривожне повідомлення датчика MotionCam, ви побачите, що стало причиною сигналу.

Чим же може похвалитися друге покоління охоронного обладнання від Ajax?

1. Завжди на зв’язку

Управління всією системою Ajax здійснюється через додаток з будь-якої точки світу (смартфони на iOS або Android, а також комп‘ютери Windows або macOS). Для надійного і стабільного зв‘язку із «зовнішнім світом» через хмарний сервіс Ajax Cloud – відправка тривог, отримання команд управління тощо – Ajax Hub 2 використовує три незалежних канали: дротовий інтернет (Ethernet) та дві 2G sim-карти. Оптимізовані протоколи передачі та стискання даних гарантують миттєву доставку сигналів навіть при низькій або нестабільній швидкості Інтернету. Про тривоги та інші події система Ajax сповіщає за допомогою push-повідомлень, SMS та дзвінків.

2. Протистоїть будь-якій загрозі

Якщо датчик вийшов з ладу, його зняли з кріплення, пошкодили або порізали корпус — ви і охоронна компанія відразу ж дізнаєтеся про це. У разі пошкодження Ajax Hub 2 попередить про загрози, перешкоди зв‘язку та несправності і, навіть якщо в будинку раптово зникне електрика, пристрій буде працювати від резервного акумулятора впродовж 16 годин. Відгук датчиків перевіряється пінгами з періодом від 12 секунд. Два модулі GSM дають резервні канали зв‘язку на випадок відключення кабельного інтернету.

3. Використовує унікальні технології зв‘язку

Hub 2 працює на OS Malevich — операційній системі реального часу, яка є невразливою для вірусів і захищеною від кібератак. Такі ОС оновлюються по повітрю за секунди без участі користувачів та керують системами космічних кораблів, балістичними ракетами та автомобільними гальмами. Тобто технікою, яка не має права на помилку.

Jeweller. Ajax Hub 2 — інтелектуальна централь — керує роботою всіх охоронних датчиків і пристроїв системи захисту Ajax. Зв‘язок між хабом і пристроями здійснюється по бездротовому двосторонньому радіопротоколу Jeweller на відстані до 2000 м відкритого простору. Jeweller захищає передані дані шифруванням, а у випадку перешкод або при спробі глушіння Ajax переходить на вільну радіочастоту, сповіщаючи вас і охоронну компанію про ситуацію.

Wings. Для передачі графічних даних Hub 2 і MotionCam використовують радіопротокол Ajax Wings — високошвидкісний протокол передачі інформації, який був розроблений на основі Jeweller і успадкував його кращі якості. При цьому Wings використовує виділену антену централі Hub 2 для підвищення надійності каналу зв‘язку. Wings гарантує доставку фотографій навіть при нестабільному рівні сигналу і перебоях зв‘язку завдяки вбудованим алгоритмам перевірки та дозавантаження пакетів.

4. Зручність використання

• постановка/зняття системи захисту Ajax брелоком SpaceControl або сенсорною клавіатурою KeyPad. Налаштування та повне управління всіма пристроями Ajax за допомогою безкоштовних додатків для iOS | Android, або Windows | macOS;

• для повноцінної роботи систем сигналізації, в тому числі і для гарантованої доставки серії фотографій від датчика MotionCam, досить навіть Інтернету зі швидкістю GPRS 0,5 кбіт/с;

• двосторонній зв‘язок з пристроями дає можливість постійного тестування і простого налаштування;

• прошивка і софт оновлюються автоматично і безкоштовно;

• технологія Geofence нагадає включити сигналізацію при виході з приміщення і вимкнути після повернення.

5. Просте встановлення

1. Завантажте безкоштовний додаток Ajax.

2. Підключіть Hub 2 до Інтернету та електромережі, проскануйте QR-код.

3. Керуйте з будь-якої точки світу.

Придбати охоронне обладнання Ajax, щоб захистити свою оселю, офісні та складські приміщення, можна в магазині ASP24 . Звертайтеся, і ми підберемо комплект датчиків, які гарантовано покриють всю площу ваших приміщень та попередять можливі загрози.

Вас может заинтересовать

 
4099 грн 149.87 у.е.
Выберите опции
 
2199 грн 80.40 у.е.
Купить
 
3499 грн 127.93 у.е.
Выберите опции
1 2 3 »

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24