Анонс серпневих новинок 2019 від Mikrotik

Нещодавно компанія Mikrotik опублікувала чергову порцію своїх неймовірних новинок, з яким ми з радістю знайомимо і вас!

CRS326-24S+2Q+RM ― це комутатор високої продуктивності серії Cloud Router Switch, оснащений 24-ма портами SFP+ 1/10 Гбіт/с та 2-ма портами QSFP+ (40G). До комплектації модулі не входять, проте їх завжди можна придбати в нашому інтернет-магазині.

Серпневі новинки від Mikrotik: CRS326-24S+2Q+R

MikroTik CRS326-24S+2Q+R

Комутатор підтримує різні функції, включаючи 802.1Q VLAN, Broadcast Storm Control, SNMP v1, Port Security, ACL, Port Mirroring, ізоляцію портів та RSTP. Має на борту дві операційні системи ― SwOS та RouterOS та підтримує Dual Boot. Важливо, що дана модель виконана для 19” стійки.

Q+DA0001 ― кабель 40G QSFP+, призначений для прямого підключення двох пристроїв SFP/SFP+. Даний кабель поставляється з QSFP+ модулями, що дозволяють передавати дані з високою швидкістю! Довжина кабелю становить 1 метр.

Серпневі новинки від Mikrotik: Q+DA0001

MikroTik Q+DA0001

Q+85MP01D ― оптичний модуль QSFP+ 40 Гбіт/с. Цей оптичний модуль пропонує 4 незалежних канали з пропускною спроможністю до 10 Гбіт/с на канал та сукупною пропускною спроможністю 40 Гбіт/с. Він може забезпечувати з’єднання більш ніж на 100 м по багатомодовому волокну OM3 (MMF) і до 150 м по MM4. Модуль має вбудовані функції цифрової діагностики, включаючи моніторинг оптичної потужності, та буде працювати без перебоїв при температурі до +70° C. Він був розроблений для роботи в суворих природних умовах: таких як високі температури, надмірна вологість та електромагнітні перешкоди. Тому ми безумовно рекомендуємо його як надійне рішення для всіх ваших пристроїв QSFP+ 40 Гбіт/с.

Серпневі новинки від Mikrotik: Q+85MP01D

MikroTik Q+85MP01D

Q+BC0003-S+ ― кабель для стекування 40 Гбіт/с QSFP+ до 4х10G SFP+. Цей кабель дозволить вам користуватись всіма перевагами комутатора з портами 40 Гбіт/с без оновлення всієї мережі. Ви можете легко підключити CRS326-24S+2Q+RM до 4 інших пристроїв 10G SFP+, оскільки модулі QSFP+ та SFP+ інтегровані. Довжина кабелю становить 3 метри.

4-asp24-mikrotik-Q+BC0003-S+-min

MikroTik Q+BC0003-S+

LHG XL 52 ac ― нова потужна дводіапазонна точка доступу. Ви можете легко налаштувати канал 5 ГГц в якості основного, зі швидкістю до 600 Мбіт/с, та використовувати канал 2,4 ГГц в якості автоматичного резервного підключення зі швидкістю до 260 Мбіт/с або одночасно використовувати дві частоти для балансування навантаження.

5-asp24-mikrotik-RBLHGG-5HPacD2HPnD-XL-min

MikroTik LHG XL 52 ac

LHG XL 52 ac оснащений потужною антеною 27 дБі для діапазону 5 ГГц і 18 дБі для діапазону 2,4 ГГц, з дальністю якісної роботи до 40 км. Дизайн сітки забезпечує захист від вітру і витримує температуру від -40°С до +70°С. Точка доступу може обробляти великі навантаження завдяки чотирьох’ядерному процесору та 256 МБ RAM. LHG підтримує стандарт PoE 802.3af/at та оснащений портами Gigabit Ethernet та SFP. Таким чином, розробники Mikrotik радять не дозволяти відстані обмежувати ваші можливості підключення :)

CRS312-4C+8XG-RM ― комутатор майбутнього: перший продукт MikroTik з портами 10G RJ45 Ethernet. Крім того, він також має 4 комбінованих порти 10G, які можна використовувати для 10G RJ45 Ethernet або 10G SFP+.

6-asp24-mikrotik-CRS312-4C+8XG-RM-min

MikroTik CRS312-4C + 8XG-RM

Цей пристрій є прекрасним рішенням для тих, хто працює з величезними обсягами даних і потребує швидкісного зв’язку: мультимедійне виробництво, наукові дослідження, розробка ігор, аналіз великих даних і так далі. CRS312-4C+8XG-RM оснащений подвійним джерелом живлення. Також комутатор має повнорозмірний USB, консольний порт для конфігурації та кріплення для монтажу в стійку 1U.

PWR-LINE PRO ― це пристрій, який поєднує в собі Powerline адаптер та класичну точку доступу. Зазвичай дані по лініях електропередачі обмежуються швидкістю 100 Мбіт/с, але з PWR-LINE PRO ви зможете досягти швидкості до 600 Мбіт/с! Просто підключіть PWR-LINE PRO до одного з портів LAN вашого маршрутизатора MikroTik та додайте ще один адаптер у вашому приміщенні. Вони будуть безперешкодно з’єднуватися один з одним через лінії електропередачі! Для побудови мережі можна встановити до восьми пристроїв PWR-LINE. Цей продукт найкраще працює з іншими продуктами серії PL75xx, але також сумісний з PL64xx і PL74xx.

7-asp24-mikrotik-PL7510Gi-1-min

MikroTik PWR-LINE PRO

quickMOUNT-X ― кріплення для монтажу пристроїв SXTsq на стовпі. Новий адаптер QM-X дозволяє вертикально та горизонтально регулювати установку пристрою. quickMOUNT-X легкий, простий у використанні, надзвичайно міцний та без дрібних деталей, які можуть зламатися.

8-asp24-mikrotik-QM-X-1-min

MikroTik quickMOUNT-X

Пристрої для мобільної мережі 5G ― на даний час MikroTik розробляє унікальні мережеві рішення 5G, в тому числі промисловий бездротовий маршрутизатор 5G, а також захищений від погодних умов маршрутизатор, для установки поза приміщеннями, який розроблений на основі форм-фактора wAP.

9-asp24-mikrotik-min

Маршрутизатори 5G від MikroTik

Лайфхак місяця від Mikrotik :)

Багатьом адміністраторам подобається носити hAP mini в своєму рюкзаку ― про всяк випадок. Але нещодавно Майк Пеннаккі з Сіетла продемонстрував комбінацію hAP ac² та портативного акумулятора 12В. У цьому випадку він використовує пристрої для безпечного VPN-з’єднання від загальнодоступного Wi-Fi. Просто та розумно!

10-asp24-mikrotik-min

MikroTik. Лайфхак місяця

hAP ac² дійсно зручний інструмент для багатьох ситуацій. Пропускна здатність 2,4 Гбіт/с з частотою 2,4 ГГц та 5 ГГц, гігабітні порти, порт USB для зовнішнього запам’ятовуючого пристрою або модему 4G/LTE, живлення від пасивного PoE, підтримка апаратного шифрування IPsec, що ще потрібно?

Штучний інтелект на реальній швидкості

hAP ac є дійсно універсальною точкою доступу. Підтвердження цих слів можна знайти у найнеймовірніших місцях.

Наприклад: штучний інтелект управляє суперкарами в божевільних змаганнях по всьому світу. Він називається Roborace ― проект, який керується чемпіоном Formula E ― Лукасом Ді Грассі. Roborace створений для прискорення розробки автономного програмного забезпечення.

11-asp24-mikrotik-min

Штучний інтелект на реальній швидкості

Приємно, що Routerboard від MikroTik є частиною такого винахідливого проекту!

Вас может заинтересовать

 
1845 грн 75 у.е.
Купить
 
529 грн 21.50 у.е.
Купить
 
3100 грн 126 у.е.
Купить
1 2 3 »

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24