CES-2019: D-Link презентувала рішення для мереж 5G, Інтернету речей і “розумного дому”

Компанія D-Link здивувала своїх користувачів новітніми розробками і рішеннями для мобільних мереж 5G, Інтернету речей IoT і «Розумного дому», які були представлені на міжнародній виставці споживчої електроніки CES-2019.

1. Бездротовий маршрутизатор DWR-2010

Його сучасні характеристики і інноваційний потенціал були оцінені престижною премією CES-2019 Innovation Awards. Маршрутизатор підтримує специфікацію мобільних мереж 5G – 5G NR (3GPP Release 15) і частотні діапазони Sub-6 ГГц або mmWav. Пристрій має гігабітні порти WAN/ LAN, мультигігабітний порт LAN (2.5G BASE-), порт USB 3.0 та 4 зовнішні антени LTE /5G NR.

З метою поліпшення бездротового покриття великих приміщень DWR-2010 підтримує інноваційну технологію D-Link Wi-Fi Mesh. Для інтеграції в екосистеми «Розумного дому» і IoT можлива реалізація Zigbee/Z-wave/ BLE. Дотримана відповідність таким специфікаціям, як IEEE 802.11ac 4×4 і IEEE 802.11n 4×4.

2. Маршрутизатори нового покоління EXO

Відвідувачі виставки нарівні з фахівцями були приємно вражені бездротовими маршрутизаторами нового покоління EXO з інтегрованою платформою безпеки McAfee та підтримкою Google Assistant і Alexa. Серія EХО пропонує додаткові функції преміум класу, які надають цим пристроям перевагу над іншими рішеннями для домашніх мереж. Платформа безпеки гарантує комплексний захист різноманітних підключених до Інтернету пристроїв від негативного впливу шкідливих програм та від несанкціонованого доступу. Це можуть бути камери відеоспостереження, смартфони, датчики до «розумних» побутових приладів та інше. Завдяки McAfee з’являється можливість блокування шкідливих сайтів і програм, вірусів і атак бот-мереж, забезпечується розширений батьківський контроль та захист IoT-пристроїв. McAfee забезпечує захист навіть тоді, коли користувачі знаходяться далеко від дому. Один простий додаток дозволяє відстежувати та керувати пристроями, щоб ваша родина завжди залишалася на зв’язку.

Маршрутизатори EXO з гігабітними портами WAN/ LAN і двоядерним процесором високої продуктивності підтримують технологію D-Link Wi-Fi Mesh і специфікацію 802.11 ac Wave 2 MU-MIMO.

 Серія EХО дозволяє вам змішувати та підбирати сумісні маршрутизатори для створення широкомасштабної мережі Wi-Fi за допомогою технології Mesh D-Link. Вона транслює ту ж саму мережу по всьому будинку або офісу, тому під час переміщення ви автоматично підключаєтеся до найсильнішого сигналу. За допомогою функції Auto Healing мережа Wi-Fi Mesh автоматично встановлює альтернативний шлях до маршрутизатора сітки, коли несправність мережевого вузла порушується. Ви також можете побачити слабкі місця вашої сіткової мережі в режимі реального часу за допомогою Dynamic Network Assistan.

Також вони використовують вбудований сервіс від компанії Ookla для моніторингу реальної швидкості доступу до Інтернет. Автоматично завантажується і встановлюється оновлення прошивки, щоб забезпечити кращий захист і новітні функції. Конфігурація резервується перед кожним оновленням для створення точки відновлення в разі збою або переривання процесу оновлення.

В якості доповнення до лінійки маршрутизаторів EXO були представлені нові повторювачі AC1300 DRA-1360 і AC2000 DRA-2060, які при підтримці технології D-Link Wi-Fi Mesh дозволяють поліпшити не тільки якість покриття, але й підвищити швидкість передачі даних.

3. Лінійка пристроїв Smart Home

Організатори виставки CES-2019 надали можливість відвідувачам ознайомитися з новою лінійкою пристроїв для «Розумного дому», виготовлених на базі сучасної технології Zigbee: бездротовою Full HD-камерою DCS-8330LH, датчиком відкривання дверей/вікна DCH-B112, датчиком руху DCH-B122 та «розумною» розеткою DCH-B212.

Бездротова Full HD-камера DCS-8330LH обладнана інфрачервоною підсвіткою для роботи в нічний час та вбудованим слотом для карт пам’яті microSDXC ємністю до 128ГБ. Кут огляду камери становить 120 градусів з розширенням Full HD 1080р. Для розпізнавання рухомих об’єктів і людей задіяний функціонал Intelligent Video Analytics (IVA), сервіси Alexa, IFTTT, Google Assistant та двостороння передача звуку.

Для підключення та управління різними датчиками – відкривання дверей DCH-B112, руху DCH-B122 та «розумною» розеткою DCH-B212, а також отримування сповіщень застосовується вбудований Zigbее-концентратор і підтримка мобільного додатка mydlink.

Зовнішня бездротова Full HD-камера DCS-8600LH з кутом огляду 135 градусів і розширенням 1920 х1080 виготовлена в корпусі, який має ступінь захисту від зовнішніх впливів IP65. Для двосторонньої передачі звуку передбачені вбудований динамік і мікрофон. Камера запрограмована на роботу в темряві на відстані до 7 метрів. Підтримуються режим виявлення руху і режим приватності, хмарний запис, мобільний додаток mydlink та сервіси Alexa, IFTTT, Google Assistant.

Бездротова HD-камера DCS-8515LH з кутом огляду 120 градусів, з приводом нахилу 340 градусів/повороту 105 градусів може здійснювати обстеження в темряві на відстані до 5 метрів. Інші технічні характеристики та властивості подібні до параметрів зовнішньої бездротової Full HD-камери DCS-8600LH.

Сегмент пристроїв для «Розумного дому» включає в себе бездротовий датчик протікання DCH-S161, який оснащений сенсором вологи з кабелем довжиною 1,8 м і вбудованою сиреною з рівнем гучності 90 dB. Пристрій працює від двох батарей АА. Запрограмована підтримка сервісу Google Assistant, сценаріїв IFTTT, мобільного додатку mydlink та отримання push-повідомлень в реальному часі.

Бездротова «розумна» розетка DSP-S118 конструктивно виготовлена в тонкому корпусі, який не обмежує доступ до поруч розташованих розеток. Підтримується віддалене вмикання/вимикання, робота за розкладом, мобільний додаток mydlink, сервіси Alexa, Google Assistant, IFTTT, бездротове оновлення програмно-апаратних засобів.

Зовнішня бездротова «розумна» розетка DSP-W320 конструктивно реалізована в корпусі зі ступенем захисту від зовнішніх впливів IP44. Вона оснащена двома розетками і USB-портом. Підтримується віддалене вмикання/ вимикання, робота за розкладом, мобільний додаток mydlink, сервіси Alexa, Google Assistant, IFTTT, бездротове оновлення програмно-апаратних засобів.

Бездротовий відеореєстратор для «Розумного дому» DNR-205LH відповідає специфікаціям ONVIF. Пристрій підтримує 4 канали запису з камер D-Link серії LH, «хмарний» сервіс mydlink, запис на зовнішній диск, який підключається по USB і трансляцію зображення через HDMI. Новинка має функцію Intelligent Video Analytics (IVA) для виявлення рухомих об’єктів і людей, недопустимих проникнень на задану територію, спроб несанкціонованого обмеження огляду камер.

На виставці CES–2019 була також представлена нова версія мобільного додатку mydlink, який призначений для управління екосистемою пристроїв «Розумного дому» D-Link. До нової версії ввійшли опції «Rich Notifications» – для отримання повідомлень у вигляді скріншотів і «Smart Recaps» – для створення дайджестів записаного відео. Передбачена можливість зазначення необхідного часового інтервалу і фільтрація по типу виявлених подій.

Відео  D-Link на CES-2019:

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24