D-Link представляє нову міні HD Wi-Fi камеру

Сьогодні D-Link анонсувала свою новітню Wi-Fi камеру з підтримкою mydlink, яка постачається у двох варіантах комплектацій:

  • mini HD Wi-Fi камера DCS-8000LH (одна камера);
Мал. 1. D-Link DCS-8000LH.

Мал. 1. Міні HD Wi-Fi камера D-Link DCS-8000LH.

 

  • mini HD Wi-Fi DCS-8000LH/2PK (дві камери).
Мал. 2. D-Link DCS-8000LH/2PK (дві камери).

Мал. 2. Міні HD Wi-Fi D-Link DCS-8000LH/2PK (дві камери).

 

Обидві моделі забезпечують чітке 720р відео, яке допомагає власникові постійно слідкувати за своїми будівлями. Вбудований інфрачервоний світлодіод забезпечує до 5 метрів нічного бачення в повній темноті та автоматичне повідомлення про тривогу, то ж ніщо не залишиться непоміченим. Ультракомпактний розмір та дизайн, що не привертає уваги, ідеально підійдуть до будь-якого дизайну.

Дозволяючи користувачам бачити більший простір у високій розподільчій здатності, міні HD Wi-Fi камера постачається «у комплекті» з 720-піксельним відео та 120-градусним широко кутовим об‘єктивом. Це дає можливість користувачу отримати більшу зону видимості у своїх кімнатах та бачити дітей, домашніх улюбленців, одночасно захоплюючи навіть найменші деталі. Камера DCS-8000LH створена в дуже неповторному та елегантному дизайні, який дозволяє їй пасувати до будь-якого інтер‘єру. Мініатюрний стиль цієї Wi-Fi камери розміром, як колода гральних карт, робить її ідеальною для розміщення на полиці чи стільниці.

«Міні HD Wi-Fi камера має надзвичайно стильний та естетично приємний дизайн, який дозволяє їй легко вписуватися в оточуючий простір», – відзначив Оскар Рейес, віце-президент з маркетингу D-Link Systems, Inc. «Той факт, що ця камера, втілена у мініатюрному і одночасно елегантному дизайні, та володіє при цьому всіма необхідними функціями, робить її ідеальним рішенням для будь-якого будинку чи місцевості, за якою треба спостерігати.»

На додаток до своїх невеликих розмірів mini HD камера від D-Link оснащена всіма функціями, необхідними для моніторингу домівки:

  • 4-х кратний цифровий зум;
  • нічне бачення до 5 метрів.

Всі ці функції можна отримати через віддалений доступ з допомогою смарт-пристрою та безкоштовного додатку mydlink Lite.

Просто підключіть міні HD Wi-Fi камеру до існуючої мережу і одразу починайте користуватись. Використовуйте додаток mydlink Lite, щоб зберегти душевний спокій та отримувати потокове відео в реальному часі в 720р-якості з будь-якого місця в будь-який час.

Детальніше про Міні HD Wi-Fi Камеру (DCS-8000LH):

  • Компактний дизайн, просте налаштування – непримітна камера висотою менше 10 см з кількома виходами супроводжує користувача впродовж всього процесу налаштування.
  • Висока розподільча здатність та обзорність – 120-градусний охват видимості дозволяє користувачам бачити всю кімнату цілком з 4-кратним збільшенням та у 720 піксельній HD розподільчій якості.
  • Нічне бачення – огляд до 5 метрів в повній темноті завдяки вбудованому інфрачервоному світлодіоду.
  • Віддалений доступ – доступний де завгодно на iOS-пристроях, девайсах Android та Windows телефонах з безкоштовним додатком mydlink Lite.
  • Виявлення звуку та руху – датчики звуку та руху надсилають спливаючі повідомлення на ваш мобільний девайс.
  • Просте налаштування – швидке та просте налаштування за допомогою Bluetooth 4.0 в доступності додатку mydlink Lite.

Більш детальну інформацію про моделі mini HD Wi-Fi камери можна знайти на сайті D-Link.

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе D-Link