Короткий огляд новинок Ubiquiti цієї осені

Отже, почнем..

Ubiquiti UniFi U-LTE

Довгоочікувана новинка — точка доступу Ubiquiti UniFi U-LTE  з резервним каналом Інтернету через 4G. U-LTE використовує мережу AT&T LTE для резервного під’єднання до Інтернету. Провайдери давно чекали на подібне рішення, оскільки це дозволить зменшити кількість простоїв у випадку збоїв у мережі. Такий варіант ідеально підійде для камер відеоспостереження, терміналів, банкоматів.

Сценарій застосування UniFi U-LTE

Мал.1. Можливості використання UniFi U-LTE

.

Як це працює?

Підключіть прилад до будь-якого порту комутатора корпоративної мережі — UniFi і U-LTE готовий до роботи! При відмові основного з’єднання з глобальною мережею, в ситуації аварійного перемикання на LTE, вам потрібно активувати пристрій за допомогою кредитної карти, обравши тарифний план в своєму хмарному обліковому запису unifi.ui.com.

З`єднання UniFi U-LTE з коммутатором та іншими приладами

Мал.2. Підключення UniFi U-LTE до комутатору та інших приладів

.

UniFi LTE можна встановити в будь-якому місці, живлення на нього можна подати за допомогою 802.3at PoE + від комутатора UniFi PoE. Немає потреби тримати його в серверній або мережевій шафі.

Керувати UniFi U-LTE легко та зручно, використовуючи UniFi Controller, який дозволяє створювати підтримку пристроїв UniFi, складати карти мереж і швидко управляти системним трафіком через Ethernet, Bluetooth.

Механізм (Deep Packet Inspection — поглиблена перевірка пакетів), розроблений Ubiquiti, містить новітні характерні ідентифікатори додатків для виявлення, які програми (та IP-адреси) використовують більшу частину трафіка.

Сьогодні девайс працює лише для Америки, UniFi LTE зав’язаний на їх мобільному операторі. Але перспективи даної технології очевидні.


Ubiquiti UniFi UAP-FLEX HD

Наступна новинка — це маленька, але дуже потужна Wi-Fi точка доступу, яка використовує технологію 4×4 MU-MIMO, з пропускною здатністю 1,733 Гбіт/с, що надає до 33% приросту продуктивності у порівнянні з точкою доступу Wave 1.

Технологія 802.11ac Wave 2 MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) дає можливість точці доступу другої хвилі, такій як UniFi Flex HD, одночасно обмінюватися даними з декількома клієнтами, що значно збільшує пропускну здатність і експлуатаційну придатність.

За допомогою цього пристрою можливо швидко збудувати мережу необмеженої масштабності. Технологія “Beamformіng” дозволить зосередити передачу даних у напрямку, оптимальному для зв‘язку між даною точкою доступу і клієнтом завдяки інтелектуальному управлінню фазовим зрушенням сигналів, які випромінюють кілька антен, щоб створити ефект накладання радіохвиль. Це істотно збільшує швидкість обміну інформацією.

Схема мережі за допомогою UniFi UAP-FLEXHD

Мал.3. Мережа необмеженої масштабності

.

Налаштування Wі-Fі точки доступу проводиться стандартно, у веб-інтерфейсі програмного комплексу Unіfі Controller, де, крім керування потужністю, шифруванням мережі та інших стандартних параметрів, також подається детальна статистика по обміну трафіком у всій мережі Unіfі. Можливе налаштування моделі за допомогою мобільного додатка, який можна завантажити в Google Play та Appstore.

UAP-FlexHD створена для роботи в приміщеннях та поза ними, кріпиться на щоглу, стелю та стіну або просто ставиться на стіл.

Зовнішній вигляд та основні параметри UAP-FlexHD

Мал.4. Зовнішній вигляд UAP-FlexHD

.

Ubiquiti UniF iDream Machine (UDM)

UDM поєднує безліч функціональних можливостей в єдиному витонченому пристрої:

- продуктивна точка доступу стандарту 802.11ac Wave 2 з просторовими потоками 4×4;

- керований чотирьох портовий гігабітний комутатор;

- контролер мережі UniFi.

Характеристики UniFi Dream Machine (UDM)

Мал.5. Параметри UniFi Dream Machine (UDM)

.

UDM ідеально підходить для корпоративного використання: він відповідає вимогам високо насичених середовищ в якості частини всеохоплюючої корпоративної мережі – для малих віддалених офісів, роздрібних магазинів і готельних будівель. Розширити Wi-Fi покриття можна, встановивши точки доступу та під’єднавши через вбудований комутатор.

Підключення UDM через вбудований комутатор

Мал.6. З`єднання UDM через вбудований комутатор

.

Додаток для мобільних пристроїв UniFi Network і хмарне ПЗ UniFi забезпечать віддалений доступ до контролеру з будь-якої точки світу, де є інтернет. Підтримувати всю мережу в безпеці та відповідно до сучасних вимог можна за допомогою автоматичних оновлень ПЗ, які повністю безкоштовні. UDM надає прогресивні правила брандмауера і здійснює безперервне управління загрозами, виступаючи в якості IPS (Intrusion Prevention System – система запобігання вторгнення) і IDS (Intrusion Detection System – система виявлення вторгнення).

Вищий пріоритет QoS присвоюється передачі голосових і відео даних, чим забезпечується чистота телефонного зв’язку і потокова передача відео без затримок.

Ubiquiti UniFi Dream Machine Beacon, модель UDM-B

Ubiquiti UniFi Dream Machine Beacon — підсилювач-ретранслятор, незамінний помічник, з яким просто і швидко розширити площу покриття зони UniFi в домашніх або офісних умовах. Для початку роботи його потрібно під’єднати до розетки електромережі.

UDM-B працює з будь-якою точкою доступу UniFi AP або Dream Machine та автоматично виявляється програмним забезпеченням UniFi Controller для адаптування. Стильний дизайн, відповідає розмірам стандартної настінної розетки змінного струму, тому він буде чудово виглядати у будб-якому інтер’єрі.

Стильний UniFi Dream Machine Beacon (UDM-B) в інтер'єрі

Мал.7. UniFi Dream Machine Beacon (UDM-B) в інтер’єрі

.

Особливості UniFi Dream Machine Beacon:

- чотироьхпортова технологія 802.11ac Wave 2;

- одночасне дводіапазонне функціонування;

- 5ГГц: 4×4 MIMO зі швидкістю передачі даних по радіо 1,733 Гбіт/с;

- 2,4 ГГц: 2×2 MIMO зі швидкістю передачі даних по радіо 300 Мбіт/с.

Характеристики UniFi Dream Machine Beacon (UDM-B)

Мал.8. Параметри UniFi Dream Machine Beacon (UDM-B)


AmpliFi Alien

Потужний трьохдіапазонний маршрутизатор з одним гігабітним інтерфейсом і внутрішнім джерелом живлення. Використовуючи MU-MIMO та OFDMA для передачі даних через дванадцять просторових потоків Wi-Fi 6, Alien усуває мертві точки та збільшує загальну потужність домашньої мережі в чотири рази.

AmpliFi Alien оснащений радіостанціями діапазонів 2,4 / 5 ГГц стандарту Wi-Fi 6 і діапазону 5 ГГц стандарту Wi-Fi 5. Це забезпечить сумарну пропускну здатність 7685 Мбіт/с і 16 просторових каналів з єдиного пристрою AmpliFi Alien.

Зверніть увагу, що Alien надає окрему радіостанцію діапазону 5 ГГц зі швидкістю стандарту Wi-Fi 5 (802.11ac), яку можна виділити високошвидкісним пристроям і запобігти у смузі пропускання конкуренцію з іншими пристроями в домашній мережі.

Зовнішній вигляд WiFi 6 Router AmpliFi Alien

Мал.9. Стильний дизайн WiFi 6 Router AmpliFi Alien

.

Просто оберіть мережі з кількох бездротових пристроїв, щоб створити практично необмежену кількість Wi-Fi у вашому домі. Живий сенсорний повнокольоровий екран з роздільною здатністю 274 x 1268, 279 ppi відображає стан мережі та забезпечує миттєвий контроль.

AmpliFi Alien оптимізований для забезпечення домашньої мережі максимально високою продуктивністю незалежно від того, скільки клієнтських пристроїв підключено одночасно. Налаштування надзвичайно просте завдяки додатку AmpliFi.

Вас может заинтересовать

 
9955 грн 362 у.е.
Купить
 
5426 грн 197.32 у.е.
Купить
 
5638 грн 205 у.е.
Купить
1 2 »

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24