Нові пристрої з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 від TP-Link

В 2020 році компанія TP-Link розширює лінійку пристроїв з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 та планує до кінця другого кварталу поточного року випустити на ринок такі продукти: TP-Link Archer AX90, Archer GX90, Archer TX3000E, RE505X. То чого ж нам чекати від новинок?

TP-Link Archer AX90

Новий Wi-Fi роутер Archer АХ90 забезпечує надшвидке трьохдіапазонне з’єднання зі швидкістю до 6600 Мбіт/c (1201 Мбіт/с на першому діапазоні 5 ГГц + 4804 Мбіт/c на другому діапазоні 5 ГГц + 574 Мбіт/c на діапазоні 2,4 ГГц). Порадує потужним 4-ядерним процесором з тактовою частотою 1,5 ГГц та набором роз’ємів: 2,5-гігабітний порт WAN/LAN, гігабітний порт WAN/LAN, три гігабітних LAN-порти, інтерфейси USB 3.0 та USB 2.0. Цілих 8 зовнішніх антен з високим коефіцієнтом підсилення та підтримкою технології Beamforming допоможуть розширити бездротове покриття та забезпечать надійне, стабільне підключення.

TP-Link Archer AX90 з підтримкою Wi-Fi 6

Мал.1. Зовнішний вигляд TP-Link Archer AX90

.

Wi-Fi роутер Archer АХ90 підтримує технології Wi-Fi 6 OFDMA та MU-MIMO, які швидко доставлять дані до великої кількості підключених пристроїв з мінімальними затримками, а WPA3 надійно захистить Wi-Fi підключення за допомогою шифрування. І як бонус, власнику Archer AX90 обіцяють надати захисний пакет TP-Link HomeCare Pro, який складається з антивіруса, функції батьківського контроля та інших опцій безпеки.

TP-Link Archer GX90

TP-Link Archer GX90 з підтримкою Wi-Fi 6

Мал.2. Зовнішний вигляд TP-Link Archer GX90

.

Серйозні геймери отримають від TP-Link справжній подарунок — Archer GX90. Окремо виділена для ігор частота забезпечить швидкість з’єднання до 4804 Мбіт/с. GX90 має опцію Game Accelerator (надає пріоритет для ігрових потоків) та додаток Game Statistics (для моніторингу підключень, відстеження затримок, тривалості гри та продуктивності системи в цілому). Захисний пакет TP-Link HomeCare Pro також включено у вартість роутеру.

TP-Link Archer TX3000E — ”геймерський” PCI-E адаптер з підтримкою стандарту Wi-Fi 6. Цей пристрій звільнить вашу гру від незручних шнурів і повністю оптимізує ігровий процес. 1024-QAM та пропускна спроможність 160 МГц забезпечать безперервну роботу бездротової мережі та допоможуть повністю розкрити потенціал стандарту Wi-Fi 6. Archer TX3000E дозволяє втричі збільшити швидкість з’єднання порівняно з показниками стандарту Wi-Fi AC.

Геймерський адаптер Archer TX3000E з підтримкою Wi-Fi 6

Мал.3. TP-Link Archer TX3000E

.

Окрім того, обіцяють підтримку технології Bluetooth 5.0, тобто користувач зможе підключити стільки пристроїв, скільки необхідно, включно з ігровими контролерами, навушниками та клавіатурами. А це, погодьтеся, звучить цікаво..

TP-Link RE505X — двохдіапазонний розширювач сигналу Wi-Fi 6, який позбавить “сліпих зон” у будинку або великій квартирі. Цей пристрій може працювати в якості точки доступу, що дозволяє створити нову мережу Wi-Fi та додати її до наявної Ethernet-мережі. Підтримує технологію TP-Link OneMesh, тобто є можливість створити розгалужену бездротову мережу з використанням кількох Wi-Fi 6 роутерів TP-Link.

TP-Link RE505X

Мал.4. TP-Link RE505X — двохдіапазонний розширювач сигналу Wi-Fi 6

.

Пристрій буде легко налаштувати за допомогою додатку TP-Link Tether.

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24