Новинки хмарно керованого Wi-Fi обладнання лінійки cnPilot від Cambium Networks

Компанія Cambium Networks нещодавно анонсувала нові хмарно керовані рішення cnPilot для внутрішнього та зовнішнього бездротового зв’язку:

  • cnPilot e510 призначена для потужних зовнішніх розгортань мережі;
  • cnPilot e505 забезпечує економічно ефективне рішення для широкомасштабних розгортань в умовах міста;
  • настінна cnPilot e425H забезпечує потреби якісного покриття в приміщенні.

Cambium Networks — провідний світовий постачальник рішень для бездротових мереж, представив рішення cnPilot™ нового покоління для забезпечення надійного та доступного за ціною підключення.

Схема можливого розташування  анонсованих продуктів

Мал.1. Схема можливого розташування для ефективного використання анонсованих продуктів

.

Компанія презентувала три нові точки доступу та новий контролер c4000 cnMaestro™, які забезпечують привабливе системне рішення із доступним апаратним забезпеченням точки доступу та розширеними опціями мережевого контролера. Ці нові рішення забезпечують та підтримують якісне покриття великих підприємств та житлових приміщень, Ethernet-комутацію підприємств та multi-site cloud керування.

«Мережеві оператори та провайдери інтернет-послуг постійно вимагають від нас кращої якості та вдосконалення технологій за нижчу ціну», — зазначив Даран Германс (Daran Hermans), директор з управління лінійкою продуктів Cambium Networks. «Ці три нові Wi-Fi продукти для підприємств, поєднані з cnMaestro єдиною інформаційною панеллю хмарного керування, надають більше можливостей та контролю мережевої межі без додаткових витрат. Рішення Cambium Networks Enterprise включають функцію автоматичної конфігурації (zero-touch Wi-Fi), тобто набір функцій, які автоматизують прийняття пристроїв, використовують політики резервування та самооптимізацію для Wi-Fi мереж великої потужності».

cnPilot e505 — невеликого розміру зовнішня 802.11ac Wave 2 MU MIMO точка доступу, призначена для розгортання в межах міста та місцях високої щільності розташування зі швидкою установкою та низьким профілем. Ідеально підходить для 360-градусного покриття в загальнодоступному Wi-Fi. Точка доступу розміщена у легкому (менше 800 гр) та міцному корпусі з рівнем захисту IP67 (захист від пилу та тимчасового занурення у воду);

Точка доступу cnPilot-e505

Мал.2. Зовнішній вигляд cnPilot-e505

.

cnPilot e510 — високоефективна зовнішня 802.11ac Wave 2 з розширеними допустимими температурними межами, яка монтується на рейку та має сертифікат ударо- та вібростійкості; розширене ESD та LTE співвідношення, а також захист корпусу рівня IP67;

Точка доступу cnPilot-e510

Мал.3. Зовнішній вигляд cnPilot-e510

.

cnPilot e425H — 802.11ac Wave 2 точка доступу настінного монтажу, призначена для встановлення високої щільності з однією точкою доступу в кімнаті. Ідеально підходить для готелів і курортів, багатоквартирних будинків або для будь-якого місця в приміщенні, де потрібна точка доступу з кількома Gig E портами.

Точка доступу cnPilot-e425Н

Мал.4. Зовнішній вигляд cnPilot-e425Н

.

cnMaestro c4000 Appliance — програмне забезпечення контролера cnMaestro, попередньо встановлене на локальному сервері. Базова система c4000 Appliance підтримує 50 точок доступу та 10 000 клієнтів, тоді як cnMaestro PRO збільшує підтримку 200 керованих пристроїв; поєднання точок доступу Cambium cnPilot Enterprise, резидентних точок доступу, комутаторів cnMatrix Ethernet PoE, широкосмугового зв’язку PTP та PMP, а також cnReach IIOT. Ідеально підходить для мереж, де хмарне керування може бути недоступним.

Контролер cnMaestro-c4000 Appliance

Мал.5. Мережевий контролер cnMaestro-c4000 Appliance

.

«Cambium Networks розробив рішення для зменшення загальної вартості для MDU операторів, роздрібної торгівлі, логістики, освіти та забезпечив при цьому відкритість і керованість для провайдерів», — відзначив Скотт Імхофф (Scott Imhoff), старший віце-президент із управління продуктами та маркетингу Cambium Networks. «Використовуючи технологію cloud-first (приорітетне використання хмарних сервісів) та distributed intelligence architecture (архітектура для обробки великих даних), E2E-систему управління cnMaestro (механізм наскрізного тестування) та доступні за ціною точки доступу cnPilot дозволяють ІТ компаніям та MSP операторам розширювати свої мережі з упевненістю як у технологіях, так і в бізнесі».

Ці три нові продукти доступу cnPilot додані до лінійки продуктів cnPilot, щоб розширити набір внутрішніх та зовнішніх точок доступу, які можна налаштувати для забезпечення необхідного покриття та потужності. Дані технологічні рішення Cambium Networks, які приваблюють покращеними характеристиками та новими можливостями, безперечно претендують на лідерство на ринку сучасних Wi-Fi технологій.

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24