Технологія EdiGreen від Edimax для контролю якості повітря

Edimax Technology — провідний постачальник мережевих рішень, піонер та експерт у створенні IoT-рішень «від сенсора до хмари» — розробив технологію контролю якості повітря EdiGreen. Вона була представлена на виставці Computex-2019 у Тайбеї.

Рішення щодо якості повітря EdiGreen поставляється із зовнішніми та внутрішніми пристроями, які відстежують та керують даними про якість повітря в режимі реального часу, щоб покращити повітря, яким ви дихаєте. Такі рішення насамперед реалізуються урядом, громадами та комерційними організаціями. Вони не лише забезпечують якісне, здорове повітря для населення, але й захищають таке важливе для нас навколишнє середовище.

aircontrol system

EdiGreen AirBox від Edimax

Нова технологія контролю повітря складається з чотирьох основних аспектів, спільна робота яких дає можливість запропонувати найкраще на ринку рішення щодо контролю якості повітря. Ці аспекти ми можемо бачити на малюнку нижче:

1. Дослідження якості повітря

Широкий спектр зовнішніх і внутрішніх розумних датчиків якості повітря, які забезпечують швидке і надійне вимірювання даних навколишнього середовища та їх збереження у захищеній IoT-хмарі.

2. Контроль якості повітря

Візуалізація даних в реальному часі сумісна з багатьма дисплеями, різними додатками, такими як мобільний додаток, інформаційними табло, павільйонами. Повнофункціональна панель для легкого управління та аналізу даних.

3. Хмарний сервіс та збереження даних

Хмарний сервіс AirBox та база даних донесуть інформацію від детекторів, забезпечуючи контроль та покращення якості повітря.

4. Покращення якості повітря

Глибокий аналіз якості повітря в реальному часі з можливістю його радикального очищення завдяки великій кількості циркуляційних насосів.

Діаграмма використання EdiGreen_Total_Air_Solution_enews-06-06-2

Схема застосуванння EdiGreen_Total_Air_Solution

.

Перша частина — це широкий спектр детекторів / моніторів якості AirBox, які не лише забезпечують належний збір даних про якість повітря, але й мають безліч унікальних функцій, таких як робота у стандарті NB-IoT long distance (новий стандарт передачі даних на надвузькій частотній смузі на низьких швидкостях з можливістю великої дальності передачі сигналу(10-40 км), довгим терміном служби, економічністю, простим встановленням та майже безмежною масштабованістю), вбудований світлодіодний дисплей, бездротове підключення до енергозбереження. Детектори можуть працювати як частково вуличні завдяки своїй стійкості до холоду та спеки.

Друга частина — це працююча у реальному часі промислова панель управління, яка може легко зчитувати та відображати дані про якість повітря в режимі 24/7. Окрім панелі управління, хмарний сервіс AirBox може розширити спектр отримуваних даних про повітря, надаючи через додаток API інформацію для різних запитів для подальшого налаштування моніторингу повітря через хмару.

Edimax також підтримує автоматичне управління циркуляцією повітря, тобто AirBox може за потреби бути налаштований автоматично працювати повітряними циркуляційним насосом, щоб підтримувати навколишнє повітря в оптимальній якості.

EdiGreen Total Air Quality Solution пропонує безмежні можливості, коли мова йде про використання зібраних даних про повітря. Завдяки роботі з урядами для проектів Smart City, шкільною охороною здоров’я, лікарнями та системами розумних будівель, рішення Total Air Quality Solution обіцяє створити кращу якість життя для людей. У вказаних громадських місцях завжди можна знайти повітря, забруднене такими шкідливими викидами , як PM2.5, PM10, TVOC, HCHO, CO, CO2 і багато іншого. Total Air Quality Solution може надати людям необхідні дані про якість повітря для прийняття відповідних заходів для відновлення якісного повітря або надати допомогу в організації повітряних циркуляційних насосів.

Если Вы нашли ошибку в тексте, то выделите ее мышкой и нажмите Ctrl + Enter или нажмите здесь.

Сообщение об ошибке

Ошибка:

Ваш комментарий (не обязательно):

Да Отмена

Об авторе asp24